درباره allinsafar

Allinsafar

allinsafar در زمینه ارائه خدمات گردشگری به مشتریان و آژانسها فعالیت دارد. همچنین خدمات فروش را برای صاحبان خدمات(ایرلاین،...) فراهم ساخته است. این ارتباط تنگاتنگ، سبب ارائه خدمات بهینه، آسان، سریع و بدون واسطه به مشتریان می گردد. با پیشرفتهای روز افزون در زمینه IT ، سفر نیز خدمات نوین را به مسافران ارائه می دهد. به همین منظور اپلیکیشن های ios واندروید را برای سهولت استفاده مشتریان طراحی نموده است. جامع ترین خدمات گردشگری آنلاین را در آینده نه چندان دور به مشتریان نوید می دهیم. خرید بلیط هواپیما، قطار و رزرو هتل و در آینده مناطق گردشگر ی دنیا و تمام نیازهای سفر را فراهم می سازیم. منبع کامل راهنمای سفر و هر چیزی که در مورد مسافرت نیاز است، در اختیار مشتری قرار می دهیم. با استفاده از تیم های مجرب در قسمت های IT و پشتیبانی و مدیریت ، خدمات 24 ساعته ارائه می دهیم. هدف ارائه بهترین و بیشترین امکانات با استفاده از تکنولوژی روز در جهت جلب رضایت شما است. تمام توان و امکانات را به کار می گیریم تا از ابتدا تا انتهای سفر همراه شما بوده و سفری به یاد ماندنی و مقرون به صرفه را برایتان رقم بزنیم. سفر، برندی از هلدینگ درویشی است که افتخار همراهی شما را دارد.

سرویس های allinsafar

پاسخگویی به نیاز مشتریان

24 ساعته در انتظار شنیدن نیاز مشتری بوده و بدون پاسخ نخواهیم گذاشت. با تمام توان در جهت رفع آن تلاش می نماییم.هدف ما جلب رضایت مشتری است.

سرویس های allinsafar

توسعه وتعالی

تیم تحقیقاتی سفر همه روزه در حال تحقیق و بررسی تکنولوژی روز دنیا جهت توسعه و رسیدن به تعالی سیستم می باشد

سرویس های allinsafar

تیم سازی بهینه

علم روز را با ایده هایمان همگام کرده و آنها را عملی پیاده می کنیم.با بکارگیری افراد خبره در تیم سفر بهترین ها را برای شما می سازیم.